Společenské akce

home Galerie Společenské akce
Jožka Šmukař ve Společenském centru

Jožka Šmukař ve Společenském centru

sobota 21. 9. 2019 - 15.00 hod

Včerejší odpoledne patřilo našim seniorům. Do Číměře jim se svým cimbálem přijel zazpívat Jožka Šmukař. 
Kromě známých a oblíbených písní zazněla např. i hudba k filmům Titanic a Tenkrát na západě. Jožka písně prokládal mluveným slovem a vtipnými historkami. Setkání bylo velice příjemné, po skončení senioři ještě dlouho seděli, rozjímali, povídali si a děkovali za zorganizování krásného sobotního odpoledne.

Více info
Mobily pro gorily - daruj svůj starý telefon

O tom, že mladí hasiči sbírali staré mobilní telefony jsme vám psali již dříve.
Včera jsme všech 110 vysloužilých telefonů předali vedení ZOO Jihlava. Za odměnu měly děti do ZOO vstup zdarma. 
Sobotní výlet jsme si opět všichni užili.

Více info
Jak si doma upéct kváskový chléb

Jak si doma upéct kváskový chléb

Letní škola seniorů

Jak si doma upéct kváskový chléb - tak se jmenovala třetí a tedy poslední přednáška pro naše seniory pořádaná Krajským úřadem Kraje Vysočina.
Přednášející byla tentokrát Gabi Hradecká, dáma, která miluje pečení chleba. Senioři se od ní dozvěděli spoustu teoretických, ale i praktických informací o pečení kváskového chleba doma. Paní Hradecká obdarovala naše seniory žitným kváskem, ze kterého si doma jistě upečou výborný, čerstvý, křupavý a voňavý chléb.

Více info
Vítání občánků - Adámka, Marečka, Lukáška

V neděli 1. září jsme do naší obce přivítali tři malé Číměřáčky - Adámka, Marečka a Lukáška. 
Rodičům přejeme, ať jim kluci dělají jen samou radost a klukům přejeme spokojené a šťastné rodiče. Ať se vám kluci v Číměři pěkně žije.

Více info
Rozloučení s prázdninami

Rozloučení s prázdninami

31. 8. 2019 - 14.00 hod

S koncem letních prázdnin je spjata další pěkná akce pro děti, kterou i letos pořadatelsky zajistily členky naší místní organizace ČČK. 
Počasí výborné, děti spokojené, pouze bychom mohli opět polemizovat o nestrannosti pana rozhodčího, který ve fotbalovém zápase malinko nadržoval ženáčům:-). Nicméně ani letos se jim nepodařilo svobodné porazit. 
Děťátka, ať se vám v následujícím školním roce daří, ať máte dobré kamarády a samy ze sebe radost.

Více info
Zahrádka pro radost i pro zdraví

Zahrádka pro radost i pro zdraví

Letní škola seniorů

Zahrádka pro radost i pro zdraví, tak se jmenovala další přednáška pro naše seniory, pořádaná Krajským úřadem Kraje Vysočina. 
Přednášejícím byl Peter Gajdoštin, který se profesně věnuje pěstování a semenářství zeleniny, bylinek a květin a je velkým propagátorem pěstování nových odrůd zeleniny, hlavně rajčat, tykví a chilli papriček. Senioři kromě získání spousty zajímavých informací měli možnost ochutnat různé druhy rajčat a chilli papriček.

Více info
Letní kino v Číměři - Ženy v běhu

Premiéra letního kina v Číměři.
Děkujeme všem kteří jste nás včera večer navštívili, bylo vás na 250. Krásné počasí, výborný film ....laťku jsme nasadili hodně vysoko. Děkujeme Petrovi za promítání a Lukášovi za ozvučení

Více info
Víkend na Březové

Víkend na Březové

14. - 16. 6. 2019

Březová
Sobotní i nedělní den jsme měli opravdu akční. Čekalo nás koupání v bazénu, jízda na koních, lezecká stěna, airsoft, paintball, lezecká stěna, lukostřelba, armygame, démonická lanovka, rafty, bungee running, trampolíny a týmové hry. Bylo toho opravdu hodně, děti vše zvládly na výbornou. V neděli navečer jsme se sice hodně unaveni, ale spokojeni a obohaceni o plno nových zážitků vrátili v pořádku domů.

Více info
Dětský den s vodníkem Rudolfem

Dětský den s vodníkem Rudolfem

2. 6. 2019 - 14.00 hod

Dnešní den s Rudolfem se nám vydařil. Bylo krásné počasí a spousta spokojených dětí .... 

Více info