Tradiční opékání makrel

Tradiční opékání makrel

sobota 5. června 2021 - 11.00hod.

Více info
Pozor, jedu!

Pozor, jedu!

Neděle 9. 5. 2021 - 14.00hod

V neděli 9. května 2021 pro naše nejmenší Číměřáčky pořádáme malé dopravní odpoledne POZOR, jedu!, kdy budou plnit jednoduché dopravní testíky a jízdu zručnosti. Pokud budete mít náladu a čas, přijďte se na naše malá prťátka podívat. Začínáme ve 14.00 hodin u kontejnerového stanoviště v areálu ZD.

 

Více info
Veselé Velikonoce vám všem :-)

Veselé Velikonoce vám všem :-)

Již podruhé budeme Velikonoce slavit jen ve velmi omezené míře, bez možnosti navštívit své přátele a známé, bez radostného křiku dětí pobíhajících po vesnici a nadšeně koledujících dům od domu. Stejně jako vy všichni ale věřím, že letos bude toto omezení naposledy. Věřme, že příští rok už Velikonoce zase prožijeme všichni pospolu. 

Letos si prosím svátky jara užijte v co nejkrásnější společnosti svých rodin.

Více info
Záhada ztracené školy - stezka s detektivní zápletkou

Záhada ztracené školy - stezka s detektivní zápletkou

Neděle 28. 3. 2021 - 14.00 - 16.00hod

Společné akce pro veřejnost stále ještě pořádat nemůžeme. Připravili jsme tedy pro vás a vaše děti bezobslužnou stezku s detektivní zápletkou ZÁHADA ZTRACENÉ ŠKOLY.
Stačí když si v neděli na našem obecním úřadě od 14.00-16.00hodin vyzvednete tištěné materiály a pak se samostatně vydáte po jednotlivých stanovištích. Stezka má dvě úrovně, jak pro malé děti s rodiči, tak i pro starší děti, nebo třeba i dospěláky:-).
Děti dostanou zprávu, že vyhlášená škola zmizela z mapy a ony byly vybrány do role detektivů, aby ji vrátily zpět. Stezka je provede úkoly a indiciemi, které jim poradí, jak vrátit školu zpět na mapu.
Palce všem drží Karel Všudybyl - hlavní detektiv Detektivní kanceláře Všudybyl !
P.S. všechny děti obdrží od Karla Všudybyla osvědčení o úspěšném absolvování detektivní zkoušky a také sladkou odměnu.
Více info
MDŽ 8. března

MDŽ 8. března

Milé dámy, jistě si ještě vzpomínáte na oslavy Mezinárodního dne žen za minulého režimu, kdy slavili zejména pánové. MDŽ tehdy zcela přišel o svoji hlavní myšlenku, kterou bylo volební právo žen a rovné příležitosti. Zapomeňte na to, co s MDŽ udělali komunisté – a připomeňte si dnes, co je v MDŽ nejdůležitější. Krásný úsměv, kytička od pozorného manžela či partnera, otevřené srdce a pocit, že každá žena má v sobě duši královny.

Více info
Mezinárodní den darování knihy

Mezinárodní den darování knihy

Daruj knihu

Mezinárodní den darování knihy se blíží.
Tentokrát knihy darujeme dětem do Dětského domova Náměšť nad Oslavou. Knížky mohou být nové, ale i použité.
Knížky můžete předat paní knihovnici, nebo také na obecním úřadě. 
Děkujeme
 
Více info
Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka 2021

Tradiční Tříkrálová sbírka letos proběhne netradičně.Koledníci u vašich dveří v sobotu nezazvoní . Navzdory pandemie ale nadále mysleme na ty, kteří stále potřebují naši pomoc.
Přispět můžete do pokladničky na našem obecním úřadě, nebo převodním příkazem. Přijďte za námi, koledu vám sice nezazpíváme, ale vřelý dík a cukřík dostanete.
Sbírkový účet: 66008822/0800 , VS 77706600 (tento VS zaručí, že váš příspěvek z 65% obdrží naše Oblastní charita Třebíč).
Více info
Novoroční ohňostroj

Novoroční ohňostroj

1. 1. 2021 - 17.00hod

Dovolujeme si vás pozvat na novoroční ohňostroj , který se bude konat zítra, 1. ledna 2021 v 17.00 hod před Společenským centrem.
U této akce jsme určitě schopni dodržet potřebné rozestupy, proto tuto tradici zachováme.
Společně si budeme všichni přát, aby přicházející rok byl lepší než letošní – abychom byli zdraví, aby předčasně neodcházeli naši blízcí, abychom měli práci, která nás bude těšit a zajistí nám obživu, a abychom se společně mohli setkávat, třeba i na obecních akcích.
Klidný poslední večer tohoto roku vám všem přejeme.
Více info
PF 2021

PF 2021

Radostné prožití vánočních svátků, pokoj, radost a odvahu do roku 2021 vám všem přejí z Číměře :-)

Více info
Předvánoční krmení zvířátek

Předvánoční krmení zvířátek

23. 12. 2020 - 10.00 hod

Zveme všechna děťátka na předvánoční krmení zvířátek. Společně s námi půjdou i naši myslivci pan Čermák a pan Topil, chybět nebude ani pes Rexík.
I tento malý výlet bude opět bez maminek, tatínků a babiček. 
Moc se těšíme na poslední společné setkání s dětmi v tomto roce.
Více info
Další články